Katalog Stron WWW

 
 
Opis DANLAB wyposażenie laboratorium Danlab to znany na polskim rynku dostawca sprzętu laboratoryjnego. Od ponad 10 lat dostarcza sprzęt do laboratoriów w całym kraju. W ofercie firmy znajdujemy sprzęt do laboratoriów analitycznych,medycznych, badawczych, biotechnologicznych, chemicznych oraz przemysłowych. Danlab to szeroka oferta zmywarek laboratoryjnych, suszarek laboratoryjnych, chłodziarek farmaceutycznych oraz urządzeń do analizy. Firma Danlab świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla szerokiej oferty dystrybuowanego sprzętu laboratoryjnego. Oferuje również walidacje dla dostarczanego sprzętu.
Url http://danlab.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Sowa kluczowe ph meter   elektroda ph   cieplarka   inkubator co2
Data dodania Oct 16, 2017
ID linku 19428
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

W dobie galopujących cen energii trzeba oszczędzać. Przedstawiamy Państwu naszą ofertę: nowoczesne kolektory słoneczne oraz systemy solarne. Warto nam zaufać - to po prostu się opłaci! Pomagamy również zdobyć dotację na inwestycję dotyczącą zakupu i montażu kolektorów. Nasi fachowcy doradzą Państwu w wyborze oraz zaproponują doświadczone ekipy monterów. Naszym zdaniem "bycie ekologicznym" to w XXI w. obowiązek. Bądźcie Państwo świadomi, tego, że Ziemię po nas odziedziczą nasze dzieci. Zastanówcie się jaki prezent im pozostawimy. Bądźmy ekologiczni!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Dom Wnętrze > Remonty
Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.Dzisiejsze czasy zmuszają człowieka do poszukiwania nowych źródeł zasilania. Oczywiście jedną z możliwości jest zastosowanie OZE czyli odnawialnych źródeł energii, co jest wielce pozytywne. Na naszej stronie Biogazownie.org.pl na pewno uda wam się znaleźć wiele informacji na temat jak działa biogazownia i gdzie występuje biogaz.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko. Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Interesują Cię kolektory słoneczne, solary? Dowiedz się wszystkiego na ich temat z europejskiej kampanii ekologicznej Słoneczne Dni. Bądź z nami 1-15 maja 2010r. i świętuj z nami oficjalne obchody Europejskich Słonecznych Dni - akcji ekologicznej, której celem jest ochrona środowiska poprzez promocję korzystania z kolektorów słonecznych, nazywanych także solarami. Kampania ekologiczna odbywająca się w 13 krajach europejskich po raz pierwszy w Polsce. Kampanię ekologicznej koordynuje w Polsce Instytut Energetyki Odnawialnej, natomiast w Europie koordynatorem projektu ekologicznego jest European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF) w Brukseli. Nie przegap okazji. Dołącz do akcji ekologicznej Słoneczne Dni!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
TRAIDENIS-POL oczyszczalnie ścieków.
Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin. Oferujemy Państwu: wykonanie projektów oczyszczalni ścieków wraz z infrastrukturą, kompleksową instalację oraz uruchomienie oczyszczalni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia