Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne  

Linki
 • Kredyty przez Internet
 • ocena:
 • ocena gości:
Kredyt to słowo, które wielu z nas spędza sen z powiek. Kredyt bowiem kojarzy nam się najczęściej nie tylko z koniecznością jego spłaty ale przede wszystkim z trudnościami jakie możemy mieć gdy chcemy go uzyskać. Banki bowiem wymagają od nas licznych potwierdzeń, zaświadczeń i tysiąca innych dokumentów, które będą potwierdzały naszą wiarygodność jako przyszłego kredytobiorcę.

Nie każdy z nas wie jednak, iż możemy ominąć te problemy korzystając z opcji jaką są e-kredyty. Cóż to takiego? E-kredyt to jeden z bardziej popularnych obecnie produktów czy też usług, w zakresie bankowości internetowej. Produkt ten posiada bardzo liczne zalety.

Po pierwsze ? decyzja o przyznaniu, jest udzielana bardzo szybko ? praktycznie w kilka minut po zalogowaniu się i złożeniu wniosku na stronie WWW.

Po drugie koszta tego rodzaju kredytu są dużo niższe niż koszta tradycyjnych kredytów.

Po trzecie e-kredyt to przede wszystkim wygoda. Nie wychodząc z domu, nie ruszając się od biurka z komputerem, możemy otrzymać decyzję o przyznaniu nam kredytu. Nie musimy przy tym składać żadnych dodatkowych dokumentów ani potwierdzeń. Po wypełnieniu przez nas wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji, czekamy już tylko na telefon z potwierdzeniem naszej tożsamości i dyspozycji jaką składamy. Następnie bank wysyła do nas formularz umowy, który pocztą tradycyjną musimy odesłać do głównej siedziby banku. Kolejny krok to otrzymanie pieniędzy na nasze konto.

Jak więc widać, e-kredyt to jedna z bardziej komfortowych usług świadczonych dla nas przez banki, szczególnie przez banki internetowe. Gdy zatem staramy się o kredyt to właśnie e-kredyt będzie dla nas najlepszym i najszybszym rozwiązaniem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Jul 27, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ubezpieczenia przez internet
 • ocena:
 • ocena gości:
Dzięki naszej stronie każdy kto szuka ubezpieczenia może porównać oferty ubezpieczeniowe wielu towarzystw ubezpieczeniowych.Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeniowemu w ciągu kilku chwil można porównać oferty cenowe kilku towarzystw ubezpieczeniowych, a w przypadku zainteresowania zakupić polisę przez internet.W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy, malych i średnich firm oraz wiele innych.Na naszej stronie są zawsze aktualne promocje wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych oraz bezpieczne platności online.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Dec 28, 2009 Trafień: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Autoubezpieczenia - Stanisława Gil
 • ocena:
 • ocena gości:
Multiagencja "Autoubezpieczenia" istnieje od 2000 roku. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń począwszy od komunikacyjnych, majątkowych, życiowych po ubezpieczenia podróży zagranicznych w celach turystycznych lub do pracy czy fundusze emerytalne. Współpracujemy z takimi firmami jak: PZU, Genarali, HDI, Interrisk, Compensa, BTA, PZM. Do dnia dzisiejszego zaufało nam kilka tysięcy klientów. Jeżeli chcesz sprawdzić naszą ofertę - zadzwoń lub odwiedź nas w naszym biurze. Zapraszamy!
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Jan 26, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A. Poznań Plewiska, Katarzyna Liszyńska
 • ocena:
 • ocena gości:
Proponuję Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych PZU dla osób prywatnych oraz firm. Gwarantuję najwyższy profesjonalizm. Pomogę wybrać Państwu ubezpieczenie OC, AC, NNW, domu, mieszkania lub firmy najlepiej spełniające Państwa wymagania. Działalność prowadzę na terenie Poznania i okolic. Wiele lat obecności na rynku oraz duże doświadczenie w sektorze ubezpieczeń gwarantują najwyższy poziom usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Mar 18, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Zadośćuczynienie na wypadek śmierci, uszczerbek na zdrowiu
 • ocena:
 • ocena gości:
Odszkodowania i zadośćuczynienia na wypadek śmierci lub uszczerbku na zdrowiu. Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu, lub jeśli ktoś z Twoich bliskich poniósł śmierć w wyniku jakichkolwiek zdarzeń losowych (wypadek komunikacyjny, błąd lekarski, itd.), aby uzyskać wyższe odszkodowanie, sprawę należy skierować do sądu. (ubezpieczyciele proponują zaniżone kwoty, na których wielu poszkodowanych przystaje). Radca prawny Artur Klimkiewicz zajmuje się dochodzeniem zadośćuczynienia, odszkodowania, a także renty odszkodowawczej między innymi na wypadek śmierci, czy uszczerbku na zdrowiu. Warto dodać, że Klient zwolniony jest ze wszelkich opłat wstępnych związanych z rozpoczęciem sprawy i dokonaniem potrzebnych do uzyskania odszkodowania badań specjalistycznych. Za wszystko płaci Kancelaria.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Prawo
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Data dodania: Apr 19, 2010 Trafień: 122 Ocena: 4.77 Głosów: 13
Popularny
 • Ubezpieczenia Wrocław
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do skorzystania z oferty Allianz która oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń. W celu poznania większej ilości informacji prosimy o kontakt z biurem Allianz we Wrocławiu na ulicy Strzegomskiej 42F z Agentem Krzysztofem Nadlerem.

Oferta jest jedną z najlepszych na polskim jak i zagranicznym rynku ofert ubezpieczeniowych, aut, ubezpieczeń na życie, funduszy emerytalnych i rentowych.

OC i AC JEST na dogodnych warunkach i jednym z najtańszych w Polsce. Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą Allianz.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław

Data dodania: May 21, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Nadciśnienie objawy
 • ocena:
 • ocena gości:
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony powstałej z myślą o problemach zdrowotnych związanych ściśle z tematyką nadciśnienia tętniczego, przyczynach jego powstawania, objawach oraz różnych metod leczenia. Z uwagi, iż leczenie nadciśnienia odbywa się głównie niefarmakologiczne, zamieściliśmy na stronie wiele wyczerpujących artykułów, które maja na celu poszerzenie wiedzy i uzyskanie odpowiedzi na szereg nurtujących pytań.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: May 31, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

8. Torbiel

 • Torbiel
 • ocena:
 • ocena gości:
Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną. Czerniak jest rakiem niebezpiecznym dla skóry. Zwłaszcza zimą makijaż sprawuje też funkcję ochronną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Jul 6, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Ubezpieczenie zdrowotne
 • ocena:
 • ocena gości:
Portal www.PolisyNaZycie.pl jest pierwszym miejscem w polskim Internecie skupiającym się wyłącznie na temacie ubezpieczenia na życie. Przedstawiamy użytkownikom serwisu założenia tego ubezpieczenia, zalety, wady, nowości z rynku ubezpieczeniowego oraz pozostałe cenne informacje dotyczące ubezpieczeń na życie.
Mając zamiar kupić ubezpieczenie na życie zaznajom się z zaprezentowanymi przez nasz zespół informacjami. Z pewnością dowiesz się wszystkiego, co jest wymagane przy zakupie tego ubezpieczenia.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne

Data dodania: Jul 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Odszkodowania Votum SA M.Wiśnik
 • ocena:
 • ocena gości:
Naszą misją jest być wyjątkowym, poprzez traktowanie klienta tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz skuteczne dochodzenie odszkodowania to główne założenia naszej działalności.
Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję!

Prawdziwym dla nas wyzwaniem, nie jest robić dokładnie to, co robią inni. Prawdziwym dla nas wyzwaniem, jest robić więcej. A to, co robią inni, robić o wiele lepiej!!!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne
Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie

Data dodania: Sep 21, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags