Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Produkcja Przemysł > Elektronika  

Linki
 • Hurtownia elektryczna Solar
 • ocena:
 • ocena gości:
Hurtownia elektryczna Solar jest jedną z największych hurtowni w pod względem sprzedaży produktów elektrotechnicznych w Europie. Posiada odziały w kilkunastu krajach europejskich, Polska centrala znajduje w samym centrum kraju - w Łodzi, gdzie na Klientów czeka ponad 18 000 pozycji asortymentowych dostępnych od ręki. Dodatkowo dzięki nocnej dystrybucji produktów, towary zamówione w Magazynie Centralnym, trafiają następnego dnia do końcowego odbiorcy. Zautomatyzowany system odświeżania zapasów on-line, połączony z regularnymi dostawami do oddziałów Drive-in rozmieszczonych na terenie całej Polski, gwarantują wysoki, zachodnioeuropejski standard obsługi Klienta.Oprócz szerokiej gamy produktów hurtownia elektryczna Solar zapewnia swoim Klientom efektywne zarządzanie stanami magazynowymi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami produktowymi Solar Plus, Solar Light i Solar Industry.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jun 20, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • E-pismo naukowo-techniczne
 • ocena:
 • ocena gości:
Przekazujemy kolejny numer e-pisma, pełniącego swoistą rolę
książki naukowo-technicznej. W kolejnym czwartym nr poruszamy takie tematy jak: Energia odnawialna i jej sposób wykorzystania w praktyce.
W jaki sposób możemy wykorzystać energię słoneczną w celu uzyskania energii elektrycznej oraz cieplej wody. Polecamy artykuł autorstwa prof. dr hab. inż. Władysława Nowaka oraz, dr hab. inż. Aleksandera Stachela pt. Kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne jako źródło energii w małych instalacjach cieplnych i energetycznych. Oraz wiele innych. Serdecznie Zapraszamy.
Kategoria:   Budownictwo > Kolektory słoneczne
Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jun 20, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • SOLITECH - montaż elektroniki, smd / tht, obwody drukowane
 • ocena:
 • ocena gości:
Głównym polem działalności firmy SOLITECH jest montaż kontraktowy elektroniki. Posiadamy odpowiednie zaplecze maszynowe oraz kadrę, żeby zapewnić terminowe i jakościowe wykonanie usługi montażu elektronicznego. Wykonujemy zlecenia zarówno masowe jak i mniejsze, nawet prototypowe.

Oferujemy również jakościowe obwody drukowane wykonane w dowolnej technologii - wielowarstwowe, na podkładzie aluminiowym (do diod LED), również obwody drukowane giętkie.

Obok montażu komponentów powierzonych chętnie przyjmujemy zlecenia kompleksowe - wówczas zajmujemy się całym zleceniem od A do Z - czyli my zajmujemy się zaopatrzeniem w komponenty, płytki drukowane, szablony do nakładania pasty, montujemy elektronikę, testujemy, umieszczamy w obudowach.

Innym obszarem działalności SOLITECHa jest projektowanie elektroniki na zlecenie. Zrealizowaliśmy wiele projektów dla firm zewnętrznych. W przypadku niektórych projektów rezygnujemy z opłaty za usługę projektową, jeśli zaprojektowane urządzenie będzie potem produkowane u nas.

Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Komputery > Programowanie
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jul 1, 2011 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Sklep internetowy Arli Electronics
 • ocena:
 • ocena gości:
Sklep internetowy z elektronicznymi zestawami do samodzielnego montażu (kitami). W ofercie posiadamy także moduły, płytki drukowane, programatory, zestawy uruchomieniowe, literaturę fachową i elementy elektroniczne. Jesteśmy dystrybutorem firm AVT, Jabel, Nord Elektronik, Mikroelektronika. W sklepie aktualne stany magazynowe, płatności on-line. Oferujemy szybką wysyłkę kurierem lub pocztą.
Kategoria:   Zakupy Online > Sklepy internetowe
Firmy wg branż > Elektryczne
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Nov 1, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Service Logistics - serwis telefonów i laptopów
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeśli mają Państwo problem ze swoją komórką, lub nie potrafią Państwo skonfigurować modemu internetowego to zapraszamy do naszej firmy. Service Logistics pomoże Państwu rozwiązać problemy z telefonami komórkowymi, laptopami oraz modemami internetowymi. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie, w której pracownicy szybko zdiagnozują Państwa usterkę i podadzą czas naprawy, lub też dokonają naprawy na miejscu. Service Logistics z pewnością Państwa nie zawiedzie, a powieżone nam zaufanie zostanie docenione.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Data dodania: Nov 1, 2011 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pneumatyka
 • ocena:
 • ocena gości:
Podstawowa funkcja kompresora sprowadza się do zwiększenia ciśnienia gazu na określonej i zamkniętej przestrzeni. Jeśli powietrze jest prawidłowo przechowywane, jego ciśnienie stopniowo wzrasta — pozwala to na wytworzenie mocy, której później używa się między innymi w przemyśle. Sprężone powietrze ma wiele zastosowań. Służy w przekształcaniu składu chemicznego, na przykład przy produkcji nawozów, albo może zostać wykorzystane do celów przemysłowych — między innymi w procesie produkcji. Najpopularniejsze zastosowanie kompresora powietrza zauważane jest przy następujących narzędziach: szlifierki, gwoździarki czy pistolety natryskowe.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Feb 6, 2012 Trafień: 1 Ocena: 3.00 Głosów: 2
 • Akcesoria do telefonów komórkowych
 • ocena:
 • ocena gości:
Marka eXtremestyle jest producentem i importerem akcesoriów GSM, a zwłaszcza akcesoriów do telefonów komórkowych. W ofercie znajduje się wiele ciekawych i unikatowych akcesoriów do telefonów. Akcesoria GSM eXtremestyle są uniwersalne i zawsze pasują do kilku modeli telefonów komórkowych takich producentów jak: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, HTC czy LG. Akcesoria do telefonów, które zasługują na szczególne polecenie są to: ładowarki do telefonów, baterie, uchwyty na telefony, etui oraz pokrowce, a także zestawy słuchawkowe i głośnomówiące do telefonów. W sytuacji, gdy nowe modele telefonów mają premierę praktycznie, co tydzień, uniwersalność akcesoriów GSM jest niezwykle istotna zarówno dla pojedynczych sklepów z telefonami jak i dla hurtowni GSM. Wszystkie firmy zainteresowane sprzedażą akcesoriów marki eXtremestyle są proszone o kontakt.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
AGD RTV > Sprzęt RTV
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Apr 20, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • lokalizacja gps pojazdów
 • ocena:
 • ocena gości:
System Navifleet służy do lokalizacji GPS pojazdów . Jego ogromną zaletą jest monitorowanie samochodów w czasie rzeczywistym. Idealne sprawdza się w firmach transportowych oraz usługowych. Koszt systemu Navifllet zaczyna się już od 1 zł. dziennie. Na stronie firmowej systemu można zapoznać się z wersją demo Nevifleet. System sprawdza się także w samochodach osobowych w przypadku kradzieży jesteśmy w stanie precyzyjnie namierzyć samochód.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Motoryzacja

Data dodania: Aug 9, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Netia w Krakowie
 • ocena:
 • ocena gości:
Netia Kraków. Witryna terenowego wydziału handlowego jednostki Netia. Oferent ten zaświadcza usługę szerokopasmowego dojścia do sieci internetowej, ale i też telefonu stacjonarnego. To dzięki nam ludzie z grodu Kraka dysponuje w dostęp do tańszego, wydajniejszego oraz szybszego Netu. Mogą również korzystać z mniej awaryjnego i tańszego telefonu stacjonarnego.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Kraków
Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jan 23, 2013 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • TSCORE- tscore
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma tScore z Warszawy proponuje Państwu urządzenia przenośne typu Tablet PC, gwarantując przy tym ich wysoką jakość i konkurencyjnie niską cenę. Ta polska firma przeprowadziła międzynarodowy audyt u ponad 50 producentów tabletów, wybierając dzięki temu jedynie kilka produktów spełniających oczekiwane standardy. Dzięki temu tScore w swej ofercie ma urządzenia mniej skąplikowane, służące do rozrywki i gier oraz te bardziej wyspecjalizowane i uniwersalne, a ponadto te przeznaczone do celów biurowych. Wszystkie artykuły posiadają certyfikaty: CE, FCC oraz RoHS, wysoką jakość oraz są eksponowane na targach międzynarodowych. Oprócz tego na specjalne zlecenie firma przygotowuje urządzenia odbiegające od sztywnych ram, dopasowane do potrzeb indywidualnych klientów. Więcej danych znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Produkcja Przemysł > Elektronika

Data dodania: Jan 28, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags