Katalog Stron WWW

 
 

Subskrybuj tę kategorię
Top > Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja  

Linki
 • Saunier Duval Szczecin
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży grzewczej i klimatyzacyjnej, zajmująca się serwisem, sprzedażą, montażem i uruchomieniem urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i klimatyzacyjnej. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i profesjonalnych narzędzi serwisowych.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Ogrzewanie

Data dodania: Feb 19, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Baltic Service wciągniki teatralne
 • ocena:
 • ocena gości:
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Baltic Service Sp. z o.o. z Olsztyna. Zajmujemy się planowaniem, wykonawstwem i montażem instalacji odpylania, wciągników teatralnych bębnowych i rurowych (wałowych), sztankietów, ruchomych podestów scenicznych, konstrukcji portalowych, mostów oświetleniowych, ekranów akustycznych, prowadnic i materiałów kurtynowych, systemów sterowania oraz innych specjalistycznych urządzeń scenicznych. Nasze urządzenia działają w siedzibach Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie oraz w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Ze swojej strony gwarantujemy punktualną realizację każdego zlecenia, miłą i kompetentną obsługę, profesjonalne doradztwo, a także konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Mar 6, 2013 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • AND KLIMA wentylacja
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma AND KLIMA z Warszawy trudni się tworzeniem klimatyzacji oraz wentylacji. Zajmujemy się projektowaniem sieci klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, montażem, serwisem, naprawami, podłączeniami oraz obsługą tych urządzeń. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zrozumieliśmy dobrze specyfikę branży oraz preferencje odbiorców. Angażujemy wiodących specjalistów, jacy doskonale znają się na swojej pracy i mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt. W naszej ofercie posiadamy sprzęty najlepszych w branży firm, jakie są liderem w branży. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami LG, Toshiba, Daikin, Hitachi, Samsung oraz Fujitsu. Klientom proponujemy od 2 do 5 lat gwarancji, w zależności od producenta. Zapraszamy na stronę www.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Apr 5, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Badania CPT
 • ocena:
 • ocena gości:
Nasza firma pod nazwą Tuxbel Lärmschutzsysteme Sp. z o.o. działa od ponad 10 lat na terenie Województwa Wielkopolskiego.
Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem ekranów akustycznych oraz badaniami CPT oraz sondowaniem.
Szczegółową ofertę naszej firmy można zobaczyć na naszej stronie bądź kontaktując się z nami bezpośrednio telefonicznie.
Kontakt na naszej stronie www.

Niskie i konkurencyjne ceny to nasz atut.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jun 10, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • MOTON filtry.org.pl
 • ocena:
 • ocena gości:
Działamy w branży już od wielu lat i przez ten czas, udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów. W naszej ofercie odnajdą Państwo wszystkie potrzebne dodatki i przyrządy, które przydadzą się przy filtracji wszelakiego rodzaju cieszy, ale także powietrza. Oferowane przez nas rozwiązania są z pewnością najważniejsze na rynku, w następstwie tego też rozweselamy się wielkim zainteresowaniem. Moton oferuje rozległy zakres usług i przystępność sączków, a są to tylko poniektóre z naszych atutów. Od lat kładziemy na pełen profesjonalizm i poszczególne nastawienie do każdego Klienta. Inwitujemy na naszą stronę internetową już dzisiaj, zamieszczone tam informacje, wspomogą dokonać właściwego doboru:
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jul 1, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Kurtyna powietrzna - BROMAR
 • ocena:
 • ocena gości:
Firma BROMAR działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych , a ponadto wytwarzamy systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Posiadamy niezbędne detale tj. sprzęt i doświadczenie niezbędne do spawania stali nierdzewnej , a oprócz tego uprawnienia do utylizacji urządzeń chłodniczych pracujących na czynnikach chłodniczych R-22 i R12. Realizujemy teżnaprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń gastronomicznych i chłodniczych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Sep 14, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • KOZAK czyszczenie kanalizacji sanitarnej
 • ocena:
 • ocena gości:
Już od niespełna ćwierć wieku Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Kozak dostarcza mieszkańcom Warszawy i okolic wysokiej jakości usługi kanalizacyjne oraz wentylacyjne. Jako że najważniejsze jest dla nas ukontentowanie klienta, jakie możemy zdobyć przez fachowość i rzetelną organizację pracy, zatrudniamy jedynie fachowców naszej branży. Efektem wieloletnich starań o zdobycie najwyższych standardów świadczonych przez firmę usług pozostaje nasza silna pozycja na rynku, jaką zawdzięczamy szerokiemu gronu wiernych klientów. W propozycji przedsiębiorstwa odnajdziecie Państwo mnóstwo usług z obszaru monitoringu, czyszczenia, konserwacji oraz napraw awarii instalacji kanalizacyjnych lub wentylacyjnych. specjalizujemy się m. in. czyszczeniem przewodów sanitarnych i deszczowych, a także pełnego uzbrojenia sieci kanalizacyjnych. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie www.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Dec 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Pompy ciepła Oleśnica
 • ocena:
 • ocena gości:
Już na samym wstępnie zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem firmowym dotyczącym instalacji urządzeń centralnego ogrzewania.

Każda wentylacja czy ewentualnie klimatyzacja, aby spełniła Wasze oczekiwania i posłużyła Wam przez długie lata musi być wykonana przez profesjonalistów. Nie ma wątpliwości, że wykonując centralne ogrzewanie, zwłaszcza to olejowe czy gazowe, idealnym rozwiązaniem dla środowiska będą niewątpliwie instalacje grzewcze.
Kategoria:   Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze

Data dodania: Apr 24, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Klimatyzacja Kielce
 • ocena:
 • ocena gości:
Jeżeli potrzebujesz odpowiednio doskonałej klimatyzacji lub wentylacji to zgłoś się do firmy Klimanet. Firma od lat specjalizuje się w przygotowania najlepszego rodzaju rozwiązań, dostarcza wszystko co najlepsze w tej dziedzinie. Dlatego jeżeli potrzebujesz fachowców od sprzedaży, montażu oraz późniejszej konserwacji to stawiaj na profesjonalizm i rzetelność Klimanet
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > Firmy budowlane

Data dodania: May 27, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
 • Iwaniak Serwis - układy kompensacji
 • ocena:
 • ocena gości:
IWANIAK SERWIS 24 H - 501 353 001
Prowadzimy:
- Badania jakości energii elektrycznej zgodnie z normą PN-EN 50160,
- przegląd, regulacja i doradztwo w wyborze baterii kondensatorów,
- Montaż i uruchomienie układu kompensacji (usługa chwilowego pomiaru parametrów energii elektrycznej pod kątem sprawdzenia skuteczności działania układu kompensacji),
- chwilowe i dobowe pomiary parametrów energii elektrycznej.
Działamy na terenie całego kraju, skutecznie obniżając rachunki za energię w Państwa firmach. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie działając wspólnie z dr inż. Andrzejem Iwaniakiem, specjalizującym się w badaniach jakości energii elektrycznej i kompensacji mocy biernej.
Zapraszamy!
IWANIAK SERWIS 24 H- 501 353 001
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Data dodania: Jul 6, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Sortuj wg :

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 [Następna >]

Przejdź do kategorii:

Popular Tags